Корзина
642 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
МАКСМЕД
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380462941941многоканальный
+380674614249
Анастасия Гасанова
УкраинаЧерниговская областьЧерниговулица Ивана Мезепы, 29 (бывшая Щорса)
Карта

Диабетическая обувь

Основні характеристики взуття «dw»:

·      вироби торгової марки «dw» - мають сертифікат відповідності  європейським нормам та стандартам СЕ;

·       сертифікаційний знак TÜV SÜD tested, визнаний у всьому світі, що гарантує високу якість продукції, надійність і безпеку для клієнтів та  впевненість  для продавців;

·      вироби нашої компанії пройшли процедуру оцінки відповідності та маркування національним знаком відповідності згідно заканодавства України, що підтверджується  Декларацією про відповідність виробів медичних №01/2016 від 22.12.2016 року.

·      додаткова глибина та ширина – дає можливість підібрати взуття для клієнтів з різною шириною стопи (раніше це було  неможливо), а також використовувати різні види ортопедичних устілок.

·         Краща пристосованість до ноги.

Додатковий простір для пальців. Завдяки округлому носку, з’являється багато вільного простору для комфорного розміщення пальців. Ця властивість взуття особливо важлива для пацієнтів, які мають деформацію пальців стопи. Це забезпечує максимальний комфорт для ноги.

·         Гладкість всередині – відсутність будь-яких швів чи нерівностей забезпечує максимальний захист шкіри.

·         Додаткова пружність підошви EVA-rubber.

Потовщена спортивна підошва спеціально розроблена для проблемної стопи, вона краще поглинає удари при ходьбі і захищає ноги від травм, а також надає впевненість і стабільність при ходьбі. Ця властивість може використовуватися не тільки для пацієнтів з цукровим діабетом, але і як профілактичн взуття для клієнтів, що мають інтенсивні навантаження на нижні кінцівки (стояча робота, постійна ходьба).

Взуття «dw» є  інновацією на ринку України, має стильний сучасний дизайн та функціональні особливості.

Спеціалізований догляд за діабетичною стопою не закінчується вибором належного взуття. Наші аксесуари, такі як діабетичні устілки та діабетичні шкарпетки можуть додатково покращити якість життя і звичну ходьбу.  

facebook twitter
в виде галереив виде списка
1 2